top of page
logo czarne białe tło.jpg

K i e d y   ś m i e j e   s i ę   d z i e c k o,  ś m i e j e   s i ę  c a ł y  ś w i a t.

Janusz Korczak 

IMG_6656.JPG

O nas 

NINKI to polska marka, polscy projektanci i polskie wykonanie. Od ponad 8 lat tysiące rodziców w kraju i za granicą cieszą się naszymi produktami. Oferujemy najszerszą w Polsce gamę wzorów toreb do wózka, ale nie tylko. 

Bezpieczeństwo dzieci i troska o środowisko to nasz priorytet.

Wszystkie nasze tkaniny posiadają niezbędne certyfikaty Oeko-Tex standard 100 ® 1 klasa - czyli w 100% bezpieczne dla dzieci, a używane przez nas wzory, wymagane licencje. Spełniamy najwyższe standardy dotyczące bezpieczeństwa i jakości naszych produktów, od wyboru nitki po końcowe wykonanie.   

Tkaniny

i

materiały

Młoda Artystka
IMG_0475.jpg

Jakość i 
bezpieczeństwo

Na pierwszym miejscu stawiamy na jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. Współpracujemy z najlepszymi polskimi drukarniami, które podczas produkcji materiałów, używają ekologicznych barwników. Są ona najlepsze dla ludzi i środowiska. 

W trakcie gdy NINKI zaczynało odnosić kolejne sukcesy, uwierzyliśmy, że wszystko jest możliwe. Puściliśmy wodze fantazji, rozwijając skrzydła i kolejne pasje. Tak powstało NINKI WOOD. 

 

Projekt NINKI WOOD zajmuje w naszym sercu szczególne miejsce. Tworząc markę założyliśmy, że chcemy przyczynić się do dbania o nasze środowisko i planetę, Część dochodów ze sprzedaży przeznaczamy na sadzenie lasów w Polsce. W ten sposób pozostawiamy po sobie więcej drzew niż zużyliśmy ich do naszej produkcji. 

 

Mamy nadzieję, że firmy podobne do naszych wezmą z nas przykład i w ten sposób narzucimy nowe  standardy firmą, które korzystają z tak wyjątkowego surowca jakim jest drewno. 

       

nowe 
pomysły

pobierz (1).png
pobierz.png
qwerty.jpg
bottom of page